Customer Service Representative gezocht!

 • AD, een ambitieuze organisatie
 • Uitstekende carrièrekansen
 • Leuk team
 • Goede arbeidsvoorwaarden

Ben jij een enthousiaste en klantgerichte professional die graag een belangrijke rol speelt in het ondersteunen van klanten en het optimaliseren van hun ervaring? Dan hebben wij dé baan voor jou! Bij AD International, een toonaangevend chemisch productiebedrijf in Heijningen, zijn we op zoek naar een gedreven Customer Service Representative om ons team te versterken. 

Werken bij AD

ContactNeem contact op voor meer informatie

+31 (0) 167 526 900

Jouw rol:

Als Customer Service Representative ben jij het kloppend hart van onze klantenservice. Je krijgt je eigen klantenportefeuille toegewezen en bent verantwoordelijk voor je klanten van A tot Z. Je beheert hun bestellingen in het ERP systeem, je beantwoordt vragen en streeft naar een hoge klanttevredenheid. Dat doe je niet alleen, maar samen met jouw directe CSR-collega en met de collega’s van Sales en Supply Chain. Je bent een echte spin in het web met een flexibele en proactieve houding. Servicegerichtheid zit in je bloed en zodra er uitdagingen ontstaan, denk jij al na over de oplossing. 

Wat ga je doen?

 • Je bent het primaire aanspreekpunt voor onze (inter)nationale klanten, waarbij je vragen en verzoeken efficiënt en effectief afhandelt. 
 • Met oog voor detail en nauwkeurigheid verwerk je orders in ons ERP-systeem en zorg je voor een vlotte en correcte afhandeling vanaf de order tot aan de factuur. 
 • Je speelt in op de informatiebehoefte van de klant met accurate rapportages en informatie over leveringen, voorraden en prijzen. 
 • Je communiceert proactief en voert overleg met (inter)nationale klanten met betrekking tot diverse klantvragen en lopende orders via mail, telefoon of Video Calls. Daarnaast zorg je voor afstemming met diverse interne afdelingen, zoals Sales en Supply Chain, om ervoor te zorgen dat klantverzoeken tijdig en adequaat worden opgevolgd. 
 • Je draagt bij aan het verbeteren van processen en procedures binnen onze Customer Service afdeling om de klanttevredenheid continu te optimaliseren. 

Wat breng je mee:

 • Minimaal MBO-4 werk- en denkniveau. 
 • Aantoonbare ervaring in een vergelijkbare Customer Service rol, bij voorkeur binnen een maakbedrijf of industrieel bedrijf met een complex productieproces. 
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden in het Nederlands en goede beheersing van de Engelse taal is vereist.  
 • Een proactieve en hands-on mentaliteit, waarbij je eigenaarschap toont en bereid bent om een stapje extra te zetten. 
 • Affiniteit met productie en industrie, gecombineerd met een servicegerichte instelling. 
 • Accuratesse en oog voor detail; jij zet de puntjes op de i. 

Wat krijg je van ons?

 • Een uitdagende en afwisselende functie voor 32 uur per week binnen een ambitieuze organisatie die continu streeft naar verbetering en groei. Bij AD leer je elke dag! 
 • Een marktconform salaris in de range van €2.700,- en €3.800,- afhankelijk van kennis en ervaring en bij goed resultaat een eindejaarsuitkering. 
 • 28 vakantiedagen en een collectieve pensioenregeling. 
 • Een mensgerichte werkomgeving met een hecht en enthousiast team van professionals.  
 • Mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling en groei, inclusief eventuele studiefaciliteiten. 
 • Een vaste aanstelling bij gebleken geschiktheid. 
 • Een pragmatisch werkklimaat waarin eigen inbreng wordt gewaardeerd en gestimuleerd. 
 • Regelmatig leuke activiteiten buiten werktijd om elkaar beter te leren kennen en nóg meer plezier met elkaar te beleven. 
 • Elke maand trakteert onze directie op gebak voor alle jarigen. 

Over AD International:

Bij AD International streven we ernaar om de marktstandaard te overstijgen met innovatieve en hoogwaardige chemische producten. Ontwikkeling en productie vinden plaats op onze locatie in Heijningen, waarna we deze wereldwijd distribueren. AD International streeft naar optimale klanttevredenheid en een hoog serviceniveau en heeft de ambitie om de komende jaren verder te groeien. Met onze chemische technologie willen wij wereldwijd een vitale bijdrage leveren aan de duurzaamheid en kwaliteit van producten.  

Ambitieuze doelen vraagt om ambitieuze mensen. Onze collega’s zijn trots op wat ze doen en bereiken voor onze klanten. We denken in mogelijkheden, accepteren dat we fouten maken, blijven ontwikkelen en we helpen elkaar om steeds opnieuw te verbeteren. We investeren in een prettige werkomgeving en een werkplek waar iedereen zich thuis voelt. Plezier in het werk zien wij als een belangrijke voorwaarde om optimaal te kunnen presteren en het beste uit jezelf te halen.  

Ben jij net zo ambitieus als wij en klaar om mee te bouwen aan de toekomst van AD International? Dan maken we graag kennis met jou! 

Enthousiast geworden?

Zie jij dit als de uitgelezen kans voor jou en wil je graag deel uitmaken van ons team? Solliciteer dan nu door je motivatiebrief en CV te sturen naar onze afdeling HR op HR@adinternationalbv.com 

Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je contact opnemen met Ella van den Berge op het telefoonnummer 0167-526900.